Citādie

Divergent

Asa sižeta / Melodrāma / Piedzīvojumu filma / Zinātniskā fantastika / 140 min.

9,41 / 61 balsu skaits
 • nav ieteicams līdz 12 g.v.
Pirmizrādes datums: 28.03.2014

Režisors: Neil Burger

Producents: Lucy Fisher

Scenārija autors: Evan Daugherty, Vanessa Taylor, Veronica Roth

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nākotnes pasaulē katrs sabiedrības loceklis pieder kādai no piecām grupām, atbilstoši savas personības īpašībām. Taču sešpadsmitgadīgā Beatrise ir „citāda" - viņas personība neatbilst nevienai no piecām kategorijām. Meitenes dzīvība ir briesmās, jo „citādie" tiek uzskatīti par draudu pastāvošajai sistēmai, un viņus nolemts iznīcināt.

Spraigās piedzīvojumu filmas „Citādie" pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. 2011. gadā šī grāmata tika atzīta par labāko grāmatu sociālās psiholoģiskās fantastikas žanrā. Filmas režisors ir Nīls Bērgers („Blakusparādības"). Galvenajās lomās - Šeilīna Vudlija, Teo Džeimss, Keita Vinsleta, Ešlija Džada un citi.

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

 • Касса 4 mēneši, 3 nedēļas atpakaļ

  Отличный фильм. Рекомендую. Сюжет держит.

 • ..,.. 5 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  vai kāds var pateiktcikkos būs filma?

 • .... 6 mēneši, 1 nedēļa atpakaļ

  Kā nevaru sagaidīt. ;(

 • adeluks 6 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  protams filma arī būs superīga

 • adeluks 6 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  super laba grāmata! izlasiet

LAST MINUTE

No 25. līdz 28. augustam, filmām "Divas janvāra sejas", "Pērtiķu planētas atmoda", "Hērakls 3D", "Kā pieradināt pūķi 2 LV & RU 3D", "Galaktikas sargi 2D", "Bruņurupuči nindzjas 2D", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Administrācijas paziņojums - papildināts!

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! Visas tehniskas problēmas, kuras bija saistītas ar biļešu iegādi internetā, ir novērstas!

Bērnu rīts - Lidmašīnas: Dzēš un glābj

16. augustā no plkst. 10 līdz plkst. 17 Multikino aicina uz animācijas filmas "Lidmašīnas: Dzēš un glābj" seansiem un bērnu rītu! Piedalies spēlēs ar mazajiem apmeklētājiem kopā ar animatoru un saņem balvas no SIA Rimonne Rīga un SIA Egmont Latvija!

Augusta filmu maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašopasākumu - „AUGUSTA filmu maratonu”! Tev ir unikālaiespēja noskatīties 3filmas vienā auditorijā– „Seksa video”, „Neiznīcināmie 3” un „Pretī vētrai” vienā vakarā!

Administrācijas paziņojums - Tele2 trešdiena!

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ Tele2 telefona operatoram neizdodas nosūtīt īsziņu ar akcijas kodu. Līdz ar to, visi klienti, kuri šodien saņēma šādu atbildes sms: "Atvaino, patreiz tehniskas problemas, megini velak!", arī var iegādāties 2 biļetes par vienas cenu! Atvainojamies par sagādātām neērtībām!