Citādie

Divergent

Asa sižeta / Melodrāma / Piedzīvojumu filma / Zinātniskā fantastika / 140 min.

9,41 / 61 balsu skaits
 • nav ieteicams līdz 12 g.v.
Pirmizrādes datums: 28.03.2014

Režisors: Neil Burger

Producents: Lucy Fisher

Scenārija autors: Evan Daugherty, Vanessa Taylor, Veronica Roth

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nākotnes pasaulē katrs sabiedrības loceklis pieder kādai no piecām grupām, atbilstoši savas personības īpašībām. Taču sešpadsmitgadīgā Beatrise ir „citāda" - viņas personība neatbilst nevienai no piecām kategorijām. Meitenes dzīvība ir briesmās, jo „citādie" tiek uzskatīti par draudu pastāvošajai sistēmai, un viņus nolemts iznīcināt.

Spraigās piedzīvojumu filmas „Citādie" pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. 2011. gadā šī grāmata tika atzīta par labāko grāmatu sociālās psiholoģiskās fantastikas žanrā. Filmas režisors ir Nīls Bērgers („Blakusparādības"). Galvenajās lomās - Šeilīna Vudlija, Teo Džeimss, Keita Vinsleta, Ešlija Džada un citi.

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

 • Касса 8 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  Отличный фильм. Рекомендую. Сюжет держит.

 • ..,.. 9 mēneši, 1 nedēļa atpakaļ

  vai kāds var pateiktcikkos būs filma?

 • .... 10 mēneši atpakaļ

  Kā nevaru sagaidīt. ;(

 • adeluks 10 mēneši atpakaļ

  protams filma arī būs superīga

 • adeluks 10 mēneši atpakaļ

  super laba grāmata! izlasiet

Te ir darbs!

Multikino aicina pievienoties mūsu komandai. Šobrīd mēs meklējam klientu apkalpošanas darbiniekus, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu.

LAST MINUTE

No 15. līdz 18. decembrim, filmām "Redirected: Nacionālā ķeza", "Džons Viks", "Nakts reportieris", kas pēdējo dienu uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Kas ir HFR?

Šo piektdien uz ekrāniem iznāk ilgi gaidītais Pītera Džeksona triloģijas turpinājums "Hobits: Piecu armiju kauja" 3D formātā kā arī 3D HFR, piedāvā īpaši dzidru attēla kvalitāti, jo filma tiek demonstrēta ar ātrumu 48 kadri sekundē, kas ir pietuvināts tam, kā mūsu acis redz apkārtējo pasauli. Līdz ar to skatītāja acis nenogurst un uz ekrāna notiekošais izskatās dabiski.

Hokeja fanu seanss filmai "Leģenda Dinamo"

Šo piektdien 12. decembrī Multikino un Aldaris aicina uz īpašu hokeja fanu seansu filmai "Leģenda Dinamo". Pirms filmas tikšanās ar filmas autoriem un hokeja veterāniem. Saruna par filmas tapšanu un hokeja aizkulisēm. Pēc filmas Aldara alus degustēšana. Īpaši tiek gaidīti Rīgas Dinamo atbalstītāji, kuri atceras laikus, kad komanda spēlēja Sporta pilī. Biļešu skaits tirdzniecībā ierobežots. Gaidīsim!

Ziemas komēdiju maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – Ziemas komēdiju maratonu! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Kreisie poliči”, „Neciešamie bosi 2” un „Hektors un laimes meklējumi” vienā vakarā!