Citādie

Divergent

Asa sižeta / Melodrāma / Piedzīvojumu filma / Zinātniskā fantastika / 140 min.

9,41 / 61 balsu skaits
 • nav ieteicams līdz 12 g.v.
Pirmizrādes datums: 28.03.2014

Režisors: Neil Burger

Producents: Lucy Fisher

Scenārija autors: Evan Daugherty, Vanessa Taylor, Veronica Roth

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nākotnes pasaulē katrs sabiedrības loceklis pieder kādai no piecām grupām, atbilstoši savas personības īpašībām. Taču sešpadsmitgadīgā Beatrise ir „citāda" - viņas personība neatbilst nevienai no piecām kategorijām. Meitenes dzīvība ir briesmās, jo „citādie" tiek uzskatīti par draudu pastāvošajai sistēmai, un viņus nolemts iznīcināt.

Spraigās piedzīvojumu filmas „Citādie" pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. 2011. gadā šī grāmata tika atzīta par labāko grāmatu sociālās psiholoģiskās fantastikas žanrā. Filmas režisors ir Nīls Bērgers („Blakusparādības"). Galvenajās lomās - Šeilīna Vudlija, Teo Džeimss, Keita Vinsleta, Ešlija Džada un citi.

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

 • Касса 7 mēneši, 3 nedēļas atpakaļ

  Отличный фильм. Рекомендую. Сюжет держит.

 • ..,.. 8 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  vai kāds var pateiktcikkos būs filma?

 • .... 9 mēneši atpakaļ

  Kā nevaru sagaidīt. ;(

 • adeluks 9 mēneši, 1 nedēļa atpakaļ

  protams filma arī būs superīga

 • adeluks 9 mēneši, 1 nedēļa atpakaļ

  super laba grāmata! izlasiet

DreamLeague finālspēles tiešraide - Dota 2

Viagame sadarbībā ar Multikino Latvia un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv informē, ka nākamajā nedēļas nogalē, 29.novembrī plkst. 20:00, visiem eSporta faniem būs lieliska iespēja noskatīties DreamLeague finālspēles tiešraidi uz lielā kino ekrāna.

LAST MINUTE

No 24. līdz 27. novembrim, filmām "Stounhērstas trakonams", "Rūgts! 2 RU", "Kreisie poliči", "Segvārds Vientulis LV", "Niknais", "Džezabella", "Kastīši 3D LV & RU", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Kinoteātra darba laiks svētkos

17. un 18. novembrī ierastās darba dienas atlaides nebūs spēkā, izņemot "Last Minute" akciju un 35% atlaidi kino biļetēm ar Ievas lasītāju karti.

Kinomaratons: Bada spēles

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – kinomaratonu „Bada spēles”! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Bada spēles”, „Bada spēles: Spēle ar uguni” un „Bada spēles: Zobgaļsīlis. I. daļa” vienā vakarā!

Izlaiduma gads īpašais seanss

Multikino ielūdz uz glāzi vīna ar filmas "Izlaiduma gads" autoriem. Piektdien, 7. novembrī, plkst. 15:45, Multikino notiks īpašs seanss Andra Gaujas filmai "Izlaiduma gads", kur pēc filmas beigām pie vīna glāzes būs iespējams uzdot jautājumus filmas autoriem. Pasākumā piedalīsies filmas režisors un producents Andris Gauja, operators Aleksandrs Grebņevs, aktieri Mārcis Klatenbergs, Elza Feldmane, Agris Neminskis un citi.