Citādie

Divergent

Asa sižeta / Melodrāma / Piedzīvojumu filma / Zinātniskā fantastika / 140 min.

9,41 / 61 balsu skaits
 • nav ieteicams līdz 12 g.v.
Pirmizrādes datums: 28.03.2014

Režisors: Neil Burger

Producents: Lucy Fisher

Scenārija autors: Evan Daugherty, Vanessa Taylor, Veronica Roth

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Nākotnes pasaulē katrs sabiedrības loceklis pieder kādai no piecām grupām, atbilstoši savas personības īpašībām. Taču sešpadsmitgadīgā Beatrise ir „citāda" - viņas personība neatbilst nevienai no piecām kategorijām. Meitenes dzīvība ir briesmās, jo „citādie" tiek uzskatīti par draudu pastāvošajai sistēmai, un viņus nolemts iznīcināt.

Spraigās piedzīvojumu filmas „Citādie" pamatā ir ASV rakstnieces Veronikas Rotas populārās grāmatu triloģijas pirmā daļa. 2011. gadā šī grāmata tika atzīta par labāko grāmatu sociālās psiholoģiskās fantastikas žanrā. Filmas režisors ir Nīls Bērgers („Blakusparādības"). Galvenajās lomās - Šeilīna Vudlija, Teo Džeimss, Keita Vinsleta, Ešlija Džada un citi.

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

 • Касса 4 mēneši, 3 nedēļas atpakaļ

  Отличный фильм. Рекомендую. Сюжет держит.

 • ..,.. 5 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  vai kāds var pateiktcikkos būs filma?

 • .... 6 mēneši, 1 nedēļa atpakaļ

  Kā nevaru sagaidīt. ;(

 • adeluks 6 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  protams filma arī būs superīga

 • adeluks 6 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

  super laba grāmata! izlasiet

Multikino dāvanu kartes

Dāvanu kartes tagad arī Multikino! Uzdāvini pasakainas emocijas saviem tuvajiem un mīļajiem!

Kinoteātra darba laiks 2. septembrī

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! 2. septembrī tehnisku iemeslu un profilakses darbu dēļ, kinoteātris Multikino būs atvērts no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:35. Pirmā seansa sākums plkst. 17:15. Pēdējā seansa sākums plkst. 22:20. Atvainojamies par sagādātām neērtībām!

LAST MINUTE

No 1. līdz 4. septembrim, filmām "Akmeņi manās kabatās", "Brīnumainā Oza zeme LV & RU", "Galaktikas sargi 3D", "Tu esi šeit", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Bērnu rīts - Lidmašīnas: Dzēš un glābj

16. augustā no plkst. 10 līdz plkst. 17 Multikino aicina uz animācijas filmas "Lidmašīnas: Dzēš un glābj" seansiem un bērnu rītu! Piedalies spēlēs ar mazajiem apmeklētājiem kopā ar animatoru un saņem balvas no SIA Rimonne Rīga un SIA Egmont Latvija!

Augusta filmu maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašopasākumu - „AUGUSTA filmu maratonu”! Tev ir unikālaiespēja noskatīties 3filmas vienā auditorijā– „Seksa video”, „Neiznīcināmie 3” un „Pretī vētrai” vienā vakarā!