Nimfomāne. I daļa

Nymphomaniac: Volume I

Drāma / 118 min.

6,22 / 27 balsu skaits
  • tikai pieagušajiem, no 18 g.v.
Pirmizrādes datums: 7.03.2014

Režisors: Lars von Trier

Lomās: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin, Christian Slater

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Aukstā ziemas vakarā kāds vientuļš kungs atrod uz ielas smagi piekautu sievieti un aizved viņu uz savām mājām. Vīrietis apkopj sievietes brūces, bet viņa tikmēr vaļsirdīgi un atklāti stāsta viņam par savu erotikas piesātināto dzīvi...

Dānijas spilgtākais un skandalozākais režisors Larss fon Trīrs, kurš ir arī filmas scenārija autors, „Nimfomānes" stāstu ietvēris divās daļās un astoņās nodaļās. Divdaļīgā drāma „Nimfomāne" ir noslēdzošais posms Trīra tā dēvētajā „Depresijas triloģijā" līdzās drāmām „Antikrists" un „Melanholija", kas veido sižetiski nesaistītu, taču noskaņas ziņā vienotu ciklu. Visās trijās filmās galvenās lomas tēlotāja ir Šarlote Geinsbūra.

Drāmā „Nimfomāne", kurā netrūkst arī atklātu seksuālu ainu, Geinsbūras ekrāna partneri ir tādas zvaigznes kā Stelans Skarsgards, Šaija Labafs, Džeimijs Bells, Steisija Mārtina, Kristians Sleiters, Uma Tūrmane, Vilems Defo un citi.

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

  • Inga 8 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

    Ir vērts aiziet kaut vai tikai tāpēc, lai pēc tam zinātu par ko citi vārās. Kā nekā skandalozs gabals. Man bija interesanti, taču nevaru teikt, ka esmu sajūsmā. "Advokāts" patika labāk. Bet par gaumi nestrīdas :) Patīkamu skatīšanos!

  • user 8 mēneši, 3 nedēļas atpakaļ

    filma neinteresanta, leti seksa akti, neizteiksmiga aktrise bez pupiem... bet ja godigi, vispar filma LTV-1 reperturaa, draama un reaali bez jebkadas jegas... Kaads tur perversums, nu varbut es parak perverss, bet nu tur nebija NEKAA taada... kadel aizliedza Lietuva? HVZ! Reali nebija verts iet, var aizmigt, ir simtiem daudz, daudz labakas filmas... filma no serijas - kafija un cigaretes... vai tiem, kam vairs nestaav

  • vnk po 8 mēneši, 3 nedēļas atpakaļ

    BLACK SNEAK MOAN eiro versija

DreamLeague finālspēles tiešraide - Dota 2

Viagame sadarbībā ar Multikino Latvia un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv informē, ka nākamajā nedēļas nogalē, 29.novembrī plkst. 20:00, visiem eSporta faniem būs lieliska iespēja noskatīties DreamLeague finālspēles tiešraidi uz lielā kino ekrāna.

LAST MINUTE

No 24. līdz 27. novembrim, filmām "Stounhērstas trakonams", "Rūgts! 2 RU", "Kreisie poliči", "Segvārds Vientulis LV", "Niknais", "Džezabella", "Kastīši 3D LV & RU", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Kinoteātra darba laiks svētkos

17. un 18. novembrī ierastās darba dienas atlaides nebūs spēkā, izņemot "Last Minute" akciju un 35% atlaidi kino biļetēm ar Ievas lasītāju karti.

Kinomaratons: Bada spēles

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – kinomaratonu „Bada spēles”! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Bada spēles”, „Bada spēles: Spēle ar uguni” un „Bada spēles: Zobgaļsīlis. I. daļa” vienā vakarā!

Izlaiduma gads īpašais seanss

Multikino ielūdz uz glāzi vīna ar filmas "Izlaiduma gads" autoriem. Piektdien, 7. novembrī, plkst. 15:45, Multikino notiks īpašs seanss Andra Gaujas filmai "Izlaiduma gads", kur pēc filmas beigām pie vīna glāzes būs iespējams uzdot jautājumus filmas autoriem. Pasākumā piedalīsies filmas režisors un producents Andris Gauja, operators Aleksandrs Grebņevs, aktieri Mārcis Klatenbergs, Elza Feldmane, Agris Neminskis un citi.