Nimfomāne. I daļa

Nymphomaniac: Volume I

Drāma / 118 min.

6,22 / 27 balsu skaits
  • tikai pieagušajiem, no 18 g.v.
Pirmizrādes datums: 7.03.2014

Režisors: Lars von Trier

Lomās: Charlotte Gainsbourg, Stellan Skarsgård, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stacy Martin, Christian Slater

Filma angļu valodā ar subtitriem latviešu un krievu valodā.

Aukstā ziemas vakarā kāds vientuļš kungs atrod uz ielas smagi piekautu sievieti un aizved viņu uz savām mājām. Vīrietis apkopj sievietes brūces, bet viņa tikmēr vaļsirdīgi un atklāti stāsta viņam par savu erotikas piesātināto dzīvi...

Dānijas spilgtākais un skandalozākais režisors Larss fon Trīrs, kurš ir arī filmas scenārija autors, „Nimfomānes" stāstu ietvēris divās daļās un astoņās nodaļās. Divdaļīgā drāma „Nimfomāne" ir noslēdzošais posms Trīra tā dēvētajā „Depresijas triloģijā" līdzās drāmām „Antikrists" un „Melanholija", kas veido sižetiski nesaistītu, taču noskaņas ziņā vienotu ciklu. Visās trijās filmās galvenās lomas tēlotāja ir Šarlote Geinsbūra.

Drāmā „Nimfomāne", kurā netrūkst arī atklātu seksuālu ainu, Geinsbūras ekrāna partneri ir tādas zvaigznes kā Stelans Skarsgards, Šaija Labafs, Džeimijs Bells, Steisija Mārtina, Kristians Sleiters, Uma Tūrmane, Vilems Defo un citi.

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

  • Inga 9 mēneši, 1 nedēļa atpakaļ

    Ir vērts aiziet kaut vai tikai tāpēc, lai pēc tam zinātu par ko citi vārās. Kā nekā skandalozs gabals. Man bija interesanti, taču nevaru teikt, ka esmu sajūsmā. "Advokāts" patika labāk. Bet par gaumi nestrīdas :) Patīkamu skatīšanos!

  • user 9 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

    filma neinteresanta, leti seksa akti, neizteiksmiga aktrise bez pupiem... bet ja godigi, vispar filma LTV-1 reperturaa, draama un reaali bez jebkadas jegas... Kaads tur perversums, nu varbut es parak perverss, bet nu tur nebija NEKAA taada... kadel aizliedza Lietuva? HVZ! Reali nebija verts iet, var aizmigt, ir simtiem daudz, daudz labakas filmas... filma no serijas - kafija un cigaretes... vai tiem, kam vairs nestaav

  • vnk po 9 mēneši, 2 nedēļas atpakaļ

    BLACK SNEAK MOAN eiro versija

Te ir darbs!

Multikino aicina pievienoties mūsu komandai. Šobrīd mēs meklējam klientu apkalpošanas darbiniekus, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu.

LAST MINUTE

No 22. līdz 25. decembrim, filmām "Eskobars: Zudusī paradīze", "Hobits: Piecu armiju kauja 3D", "Pirms es aizeju gulēt", "7. rūķītis LV & RU 3D", "Leģenda Dinamo", kas pēdējo dienu uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Kas ir HFR?

Šo piektdien uz ekrāniem iznāk ilgi gaidītais Pītera Džeksona triloģijas turpinājums "Hobits: Piecu armiju kauja" 3D formātā kā arī 3D HFR, piedāvā īpaši dzidru attēla kvalitāti, jo filma tiek demonstrēta ar ātrumu 48 kadri sekundē, kas ir pietuvināts tam, kā mūsu acis redz apkārtējo pasauli. Līdz ar to skatītāja acis nenogurst un uz ekrāna notiekošais izskatās dabiski.

Hokeja fanu seanss filmai "Leģenda Dinamo"

Šo piektdien 12. decembrī Multikino un Aldaris aicina uz īpašu hokeja fanu seansu filmai "Leģenda Dinamo". Pirms filmas tikšanās ar filmas autoriem un hokeja veterāniem. Saruna par filmas tapšanu un hokeja aizkulisēm. Pēc filmas Aldara alus degustēšana. Īpaši tiek gaidīti Rīgas Dinamo atbalstītāji, kuri atceras laikus, kad komanda spēlēja Sporta pilī. Biļešu skaits tirdzniecībā ierobežots. Gaidīsim!

Ziemas komēdiju maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – Ziemas komēdiju maratonu! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Kreisie poliči”, „Neciešamie bosi 2” un „Hektors un laimes meklējumi” vienā vakarā!