Balets „Riekstkodis un Peļu karalis”

Opera / 140 min.

7,60 / 10 balsu skaits
Balets „Riekstkodis un Peļu karalis”
Datums: 30.12.2011
Laiks: 15:00

Burvīgā Dāņu Nacionālā baleta uzveduma „Riekstkodis un Peļu karalis” notikumi risinās Jaungada priekšvakarā Amsterdamas kanāla burvju mājās. Baletu veidojis pasaulslavenais horeogrāfs Veins Īglings sadarbībā ar scenogrāfu  Tūru van Shajku un tā stāsta par episku cīņu starp Peļu karali un Princi Riekstkodi, kas norisinās uz aizsaluša kanāla un krītošā sniega fona, ar visām pārējām šīs pasakas rakstzīmēm. Viens no baleta pasaules zvaigžņu pāriem, Anna Cigankova un Metju Goldings, atveido galvenus varoņus šajā patiesi starptautiskajā baleta uzvedumā - ideāla Ziemassvētku izklaide visai ģimenei.

 

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

  • Anna 2 gadi, 7 mēneši atpakaļ

    Noteikti bernu aizvedisu!

Administrācijas paziņojums - Tele2 trešdiena!

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ Tele2 telefona operatoram neizdodas nosūtīt īsziņu ar akcijas kodu. Līdz ar to, visi klienti, kuri šodien saņēma šādu atbildes sms: "Atvaino, patreiz tehniskas problemas, megini velak!", arī var iegādāties 2 biļetes par vienas cenu! Atvainojamies par sagādātām neērtībām!

LAST MINUTE

No 28. līdz 31. jūlijam, filmām "Mīlas afēra", "Humba 3D LV & 2D RU", "Melnā feja Malefisenta 3D", "Džampstrīta 22", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

50% atlaide ar Maxima "Paldies"

No 21. līdz 31. jūlijam kino biļetēm pieaugušajiem jebkurā dienā, jebkurā laikā un uz jebkuru filmu.

Multikino dzimšanas diena

Multikino aicina svinēt 4. dzimšanas dienu kopā - 26. jūlijā visas dienas garumā! Vairāk informācijas...

Jubilejas Kino Nakts

26. jūlijā „Multikino” aicina uz īpašu „Jubilejas Kino Nakti”! Šajā naktī mēs piedāvājam jums noskatīties astoņas lieliskas filmas: "Transformeri: Iznīcības laikmets", "Hērakls 3D", "Džampstrīta 22", "Virtuve Parīzē", "Volstrītas vilks", "Rio 2 3D LV&RU", "Melnā feja Malefisenta", "Atriebība sieviešu gaumē".