Balets „Riekstkodis un Peļu karalis”

Opera / 140 min.

7,60 / 10 balsu skaits
Balets „Riekstkodis un Peļu karalis”
Datums: 30.12.2011
Laiks: 15:00

Burvīgā Dāņu Nacionālā baleta uzveduma „Riekstkodis un Peļu karalis” notikumi risinās Jaungada priekšvakarā Amsterdamas kanāla burvju mājās. Baletu veidojis pasaulslavenais horeogrāfs Veins Īglings sadarbībā ar scenogrāfu  Tūru van Shajku un tā stāsta par episku cīņu starp Peļu karali un Princi Riekstkodi, kas norisinās uz aizsaluša kanāla un krītošā sniega fona, ar visām pārējām šīs pasakas rakstzīmēm. Viens no baleta pasaules zvaigžņu pāriem, Anna Cigankova un Metju Goldings, atveido galvenus varoņus šajā patiesi starptautiskajā baleta uzvedumā - ideāla Ziemassvētku izklaide visai ģimenei.

 

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

  • Anna 2 gadi, 4 mēneši atpakaļ

    Noteikti bernu aizvedisu!

Fantastisko filmu maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu - „Fantastisko filmu maratonu”! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Citādie”, „Noass 3D” un „Kapteinis Amerika: Ziemas kareivis 3D” vienā vakarā!

Biļešu cenas Lieldienās

Cienījamie apmeklētāji! Vēršam Jūsu uzmanību uz to, ka 18. un 21. aprīlī kinoteātrī darbosies brīvdienu biļešu cenas. Lieldienās Multikino strādās kā parasti, no plkst. 10:00 līdz pēdējā seansa sākumam. Vairāk informācijas...

Izmaiņas repertuārā

Cienījamie apmeklētāji! Tehnisku iemeslu dēļ, 17.04.2014 tiek atcelts seanss "Džimlai Rūdi Rallallā!" plkst. 19:30. Atvainojamies par sagādātām neērtībām.

Pēdējās dienas uz ekrāniem

18. aprīlī no repertuāra iziet filmas "Ekskursante", "Kukainīši: Skudru ieleja", "Nimfomāne. II daļa", "Izdzīvo tikai mīlētāji", "300: Impērijas dzimšana" un "Džimlai Rūdi Rallallā!".

Rio 2 uz lielā ekrāna jau 12. un 13. aprīlī!

Esat noilgojušies pēc krāšņiem džungļiem? Sagaidiet! Blū un Pērle uz ekrāniem jau šo sestdien un svētdien! Biļešu tirdzniecība jau ir sākusies!