Balets „Riekstkodis un Peļu karalis”

Opera / 140 min.

7,60 / 10 balsu skaits
Balets „Riekstkodis un Peļu karalis”
Datums: 30.12.2011
Laiks: 15:00

Burvīgā Dāņu Nacionālā baleta uzveduma „Riekstkodis un Peļu karalis” notikumi risinās Jaungada priekšvakarā Amsterdamas kanāla burvju mājās. Baletu veidojis pasaulslavenais horeogrāfs Veins Īglings sadarbībā ar scenogrāfu  Tūru van Shajku un tā stāsta par episku cīņu starp Peļu karali un Princi Riekstkodi, kas norisinās uz aizsaluša kanāla un krītošā sniega fona, ar visām pārējām šīs pasakas rakstzīmēm. Viens no baleta pasaules zvaigžņu pāriem, Anna Cigankova un Metju Goldings, atveido galvenus varoņus šajā patiesi starptautiskajā baleta uzvedumā - ideāla Ziemassvētku izklaide visai ģimenei.

 

 

pievienot komentāru:

Komentārs:

  • Anna 2 gadi, 7 mēneši atpakaļ

    Noteikti bernu aizvedisu!

Multikino dzimšanas diena

Multikino aicina svinēt 4. dzimšanas dienu kopā - 26. jūlijā visas dienas garumā! Vairāk informācijas...

Jubilejas Kino Nakts

26. jūlijā „Multikino” aicina uz īpašu „Jubilejas Kino Nakti”! Šajā naktī mēs piedāvājam jums noskatīties astoņas lieliskas filmas: "Transformeri: Iznīcības laikmets", "Hērakls 3D", "Džampstrīta 22", "Virtuve Parīzē", "Volstrītas vilks", "Rio 2 3D LV&RU", "Melnā feja Malefisenta", "Atriebība sieviešu gaumē".

50% atlaide ar Maxima "Paldies"

No 21. līdz 31. jūlijam kino biļetēm pieaugušajiem jebkurā dienā, jebkurā laikā un uz jebkuru filmu.

LAST MINUTE

No 21. līdz 24. jūlijam, filmām "Melnā feja Malefisenta 2D", "Burvju māja LV&RU, 2D&3D", "Rio 2 LV 2D", "Pastaiga saules staros", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR. Lūgums pievērst uzmanību tam, ka filmām "Melnā feja Malefisenta 3D" un "Rītdienas robeža 2D" iepriekšminēta cena netiek piešķirta.

Izmaiņas repertuārā

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! Tehnisku iemeslu dēļ tiek atcelti sekojoši seansi filmai "Eijafjadlajegidls": 14. jūlijā plkst. 19:50 un 17. jūlijā plkst. 19:50. Atvainojamies par sagādātām neērtībām!