Cenas

Rīga 
Te ir darbs!

Multikino aicina pievienoties mūsu komandai. Šobrīd mēs meklējam klientu apkalpošanas darbiniekus, kuri vēlas apvienot mācības ar darbu.

LAST MINUTE

No 15. līdz 18. decembrim, filmām "Redirected: Nacionālā ķeza", "Džons Viks", "Nakts reportieris", kas pēdējo dienu uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Kas ir HFR?

Šo piektdien uz ekrāniem iznāk ilgi gaidītais Pītera Džeksona triloģijas turpinājums "Hobits: Piecu armiju kauja" 3D formātā kā arī 3D HFR, piedāvā īpaši dzidru attēla kvalitāti, jo filma tiek demonstrēta ar ātrumu 48 kadri sekundē, kas ir pietuvināts tam, kā mūsu acis redz apkārtējo pasauli. Līdz ar to skatītāja acis nenogurst un uz ekrāna notiekošais izskatās dabiski.

Hokeja fanu seanss filmai "Leģenda Dinamo"

Šo piektdien 12. decembrī Multikino un Aldaris aicina uz īpašu hokeja fanu seansu filmai "Leģenda Dinamo". Pirms filmas tikšanās ar filmas autoriem un hokeja veterāniem. Saruna par filmas tapšanu un hokeja aizkulisēm. Pēc filmas Aldara alus degustēšana. Īpaši tiek gaidīti Rīgas Dinamo atbalstītāji, kuri atceras laikus, kad komanda spēlēja Sporta pilī. Biļešu skaits tirdzniecībā ierobežots. Gaidīsim!

Ziemas komēdiju maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – Ziemas komēdiju maratonu! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Kreisie poliči”, „Neciešamie bosi 2” un „Hektors un laimes meklējumi” vienā vakarā!