DreamLeague finālspēles tiešraide - Dota 2

Viagame sadarbībā ar Multikino Latvia un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv informē, ka nākamajā nedēļas nogalē, 29.novembrī, visiem eSporta faniem būs lieliska iespēja noskatīties DreamLeague finālspēles tiešraidi uz lielā kino ekrāna.

LAST MINUTE

No 24. līdz 27. novembrim, filmām "Stounhērstas trakonams", "Rūgts! 2 RU", "Kreisie poliči", "Segvārds Vientulis LV", "Niknais", "Džezabella", "Kastīši 3D LV & RU", kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Kinoteātra darba laiks svētkos

17. un 18. novembrī ierastās darba dienas atlaides nebūs spēkā, izņemot "Last Minute" akciju un 35% atlaidi kino biļetēm ar Ievas lasītāju karti.

Kinomaratons: Bada spēles

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašo pasākumu – kinomaratonu „Bada spēles”! Tev ir unikāla iespēja noskatīties 3 filmas vienā auditorijā – „Bada spēles”, „Bada spēles: Spēle ar uguni” un „Bada spēles: Zobgaļsīlis. I. daļa” vienā vakarā!

Izlaiduma gads īpašais seanss

Multikino ielūdz uz glāzi vīna ar filmas "Izlaiduma gads" autoriem. Piektdien, 7. novembrī, plkst. 15:45, Multikino notiks īpašs seanss Andra Gaujas filmai "Izlaiduma gads", kur pēc filmas beigām pie vīna glāzes būs iespējams uzdot jautājumus filmas autoriem. Pasākumā piedalīsies filmas režisors un producents Andris Gauja, operators Aleksandrs Grebņevs, aktieri Mārcis Klatenbergs, Elza Feldmane, Agris Neminskis un citi.