Iegādājies biļetes uz filmu "Neiznīcināmie 3" jau tagad! Pirms-pirmizrādes seanss notiks 21. augustā plkst. 18:45.
Augusta filmu maratons

Kinoteātris „Multikino” aicina uz īpašopasākumu - „AUGUSTA filmu maratonu”! Tev ir unikālaiespēja noskatīties 3filmas vienā auditorijā– „Seksa video”, „Neiznīcināmie 3” un „Pretī vētrai” vienā vakarā!

Administrācijas paziņojums

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! Tehnisku iemeslu dēļ šobrīd nav iespējams iegādāties internetā biļetes, izvēloties maksājuma veidu "Maksājuma kartes", lūdzam šobrīd izvēlēties Swedbank internetbanku vai iegādāties biļetes klātienē. Tehniskais dienests strādā pie problēmas novēršanas. Atvainojamies par sagādātām neērtībām!

LAST MINUTE

No 18. līdz 21. augustam, filmām "Solis augšup: Uz visu banku 3D", "Te nu viņa ir", "Kas meitenēm zem brunčiem", "Brīnumainā Oza zeme LV & RU 3D" kas pēdējās dienas uz ekrāniem, biļetes cena tikai par 2,50 EUR.

Bērnu rīts - Lidmašīnas: Dzēš un glābj

16. augustā no plkst. 10 līdz plkst. 17 Multikino aicina uz animācijas filmas "Lidmašīnas: Dzēš un glābj" seansiem un bērnu rītu! Piedalies spēlēs ar mazajiem apmeklētājiem kopā ar animatoru un saņem balvas no SIA Rimonne Rīga un SIA Egmont Latvija!

Administrācijas paziņojums - Tele2 trešdiena!

Cienījamie kinoteātra apmeklētāji! Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ Tele2 telefona operatoram neizdodas nosūtīt īsziņu ar akcijas kodu. Līdz ar to, visi klienti, kuri šodien saņēma šādu atbildes sms: "Atvaino, patreiz tehniskas problemas, megini velak!", arī var iegādāties 2 biļetes par vienas cenu! Atvainojamies par sagādātām neērtībām!